Enter our mysterious world

Baila to pierwszy lokal w Polsce, który łączy wyjątkowe występy artystyczne takie jak akrobatyka, wokal czy taniec i pyszne, aromatyczne jedzenie z najdalszych zakątków świata. Na naszej scenie goszczą prawdziwi pasjonaci – tańczą zawodowi tancerze i śpiewają profesjonalni wokaliści! Baila to miejsce tętniące prawdziwie artystycznym życiem.

Weekly performance

Baila to miejsce, do którego będziesz chciał wracać! Wyjątkowe emocje, wspaniałe przeżycia i niesamowite jedzenie. Nasza restauracja otwarta jest przez 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na specjalne LUNCH MENU. A wieczorem? W środy i czwartki czeka Cię prawdziwa uczta dla podniebienia i duszy! Płonące steki, tacos, pizza, dania wegetariańskie w towarzystwie zapierających dech w piersiach występów na scenie.

Magic starts here

Wspaniała muzyka na żywo, zaskakujące popisy akrobatyczne, spektakularne występy taneczne to tylko kropla w morzu naszych artystycznych możliwości. Łamiemy konwencje i schematy, szukając atrakcyjnych form wyrazu stwarzamy nową jakość w dziedzinie sztuki i dobrej zabawy. Zapewniamy prawdziwe emocje – odkryj wyższy level clubbingu!

Let's shine

Baila Show&Dining to o wiele więcej niż restauracja w Warszawie. To miejsce jedyne w swoim rodzaju. Idealne połączenie kuchni na światowym poziomie z niezapomnianym show. Od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:00 oferujemy lunch menu. W środy i czwartki od godz. 19:30 jedzenie umili Wam niesamowita muzyka na żywo. W piątki i soboty od 20:30 zapewniamy niesamowite wrażenia w otoczeniu spektakularnego show.

Kontakt

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Czwartek: 12:00 – 23:00
Piątek: 12:00 – 03:00
Sobota: 13:00 – 03:00
Niedziela: 13:00 – 21:00

LUNCH MENU

Poniedziałek – Piątek: 12:00 – 16:00

Zarezerwuj online