Show & Dining – Baila

Enter our mysterious world

Baila to pierwszy lokal w Polsce, który łączy wyjątkowe występy artystyczne takie jak akrobatyka, wokal czy taniec i pyszne, aromatyczne jedzenie z najdalszych zakątków świata. Na naszej scenie goszczą prawdziwi pasjonaci – tańczą zawodowi tancerze i śpiewają profesjonalni wokaliści! Baila to miejsce tętniące prawdziwie artystycznym życiem.

Magic starts here

Wspaniała muzyka na żywo, zaskakujące popisy akrobatyczne, spektakularne występy taneczne to tylko kropla w morzu naszych artystycznych możliwości. Łamiemy konwencje i schematy, szukając atrakcyjnych form wyrazu stwarzamy nową jakość w dziedzinie sztuki i dobrej zabawy. Zapewniamy prawdziwe emocje – odkryj wyższy level clubbingu!

Shisha Warszawazaproś przyjaciół do Baila!

Baila Show&Dining to również idealne miejsce na wieczorne spotkania w gronie przyjaciół. Codziennie po godzinie 18:00 Baila zamienia się w najlepszy shisha bar w Warszawie! Trzy rodzaje shishy, trzy rodzaje intensywności palenia, najlepsze tytonie i ponad 30 smaków do wyboru! Zapewniamy, że w naszym przepięknym ogrodzie każdy z nich smakuje naprawdę wybornie.

Shisha w Baila – wybierz to, co lubisz:

  • Shisha tradycyjna – możliwość wyboru ponad 30 smaków oraz marek tytoniu na podstawie Burley i Virginia Gold.
  • Shisha premium – na bazie prawdziwych owoców daje wspaniały, świeży smak i gwarantuje dłuższy czas palenia.
  • Shisha Baila – efektownie podświetlona, na bazie lodu i koktajlu z wykorzystaniem prawdziwych owoców umieszczanych w dzbanie i cybuchem z ananasa, gwarantuje wyjątkowo delikatny smak.

Szczególnie polecamy naszą autorską shishę Baila –dzięki temu, że cała fajka jest cudownie podświetlana od dołu, zapewnia nie tylko niesamowite wrażenia smakowe, ale również efektywne mini show!

Najlepsza shisha w Warszawie? Zapraszamy do Baila Show&Dining!

Kontakt

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 23:00
Wtorek: 12:00 – 23:00
Środa – piątek: 12:00 – 1:00
Sobota: 20:30 – 3:00
Niedziela: nieczynne

Zarezerwuj online